Naujienos2021-09-10 LKPVA sąskrydis. Molėtai

2021 rugsėjo 10-11 dienomis, Molėtų rajone prie Bebrusų ežero, mūsų Asocijacijos nariai su šeimomis susirinko į sąskrydį. Puikus oras, gera nuotaika, šauni programa, garbingų svečių apsilankymas ir sveikinimai bei gausiai susirinkę Asocijacijos nariai su šeimomis leido puikiai laiką vaizdingoje gamtos apsuptyje.

2021-08-24 LKPB mokymo centras Kaune

Šiandien grupė mūsų Asociacijos narių LKPB vadovų kvietimu ir transportu aplankė LKPB mokymo centrą Kaune. Veteranams LKPB vadovai pristatė nusikalstamumo tendencijas Lietuvoje, kriminalinės policijos vystymosi strategiją, policijos artėjančius struktūrinius pakeitimus, supažindino su centro veikla. Po to vyko įdomi diskusija. Pridedama keleta užfiksuotų susitikimo akimirkų.

2021-07-29 d. įvyko LKPVA visuotinis susirinkimas

• Susirinkusius pasveikino ir tolesnės sėkmės veikloje bei gero bendradarbiavimo su policija palinkėjo Generalinis komisaras Renatas Požėla, Policijos kapelionas Algirdas Toliatas, LKPB viršininkas Rolandas Kiškis.
• Asociacijos pirmininkas Algirdas Matonis pristatė 2020 m. veiklos ir finansinę ataskaitą, kuri susirinkimo buvo patvirtinta. Jis paminėjo, kad dėl pandemijos apribojimų LKPVA veikla 2020 metais buvo labai ribota. Saugant narių sveikatą buvo atsisakyta daugelio planuotų bendrų priemonių. Veiklos bei finansinė ataskaita, balandžio mėnesį buvo visiems pateikta susipažinimui.
• Revizorius Saulius Rasimavičius pateikė susirinkimui revizijos ataskaitą, kuri buvo taip pat patvirtinta.
• Įvyko revizoriaus rinkimai. Juo naujai kadencijai išrinktas Saulius Rasimavičius.
• Taip pat buvo išrinkta Asociacijos valdyba Naujai kadencijai valdybos nariais išrinkti : Rosita Turkienė, Dalius Bernotas, Olegas Rimanas, Algirdas Matonis, Benediktas Lazutka, Nikita Maliutinas, Vilius Čepas. LKPVA pirmininku išrinktas Algirdas Matonis.
• Paskelbta informacija dėl valdyboje priimto sprendimo 2021 m. rugsėjo 10-11 dienomis organizuoti sąskrydį.