Parama

 

Brangūs veteranai!

Valdyba prašo visus, kas nori ir gali, deklaravimo metu (iki gegužės 2 d.) 2 (ar 1,5 ar 1, jei paramą skirsite ne tik mūsų Asociacijai) procentus pervesti LKPV asociacijai. Tai gali padaryti tik deklaravimo laikotarpiu (praeitais metais) dirbę  nariai.

 

Popierinę pildymo formą, kur reikia tik ranka įrašyti savo duomenis, galima:

 

  1. Tiesiog nunešti ir atiduoti (turėti asmens dokumentą) asmeniškai į valstybinės mokesčių inspekcijos artimiausią padalinį;
  2. Nusiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Taip pat žemiau prisegame instrukciją, kaip tai padaryti elektroniniu būdu per EDS (interneto banką). Jeigu trumpai – prisijungus prie EDS (www.deklaravimas.vmi.lt) skiltyje „Deklaravimas” -> „Pildyti formą” iš dažniausiai pildomų formų pasirinkite „Prašymas skirti paramą”. Galite pildyti naują formą arba pildyti anksčiau pateiktos formos pagrindu.

Viena iš instrukcijų, kuri pridedama, pritaikyta SWEDBANK klientams, bet kitų bankų interneto klientams nelabai kas nors skiriasi.

2 proc. pavyzdys  – ČIA palikti tuščius laukus – 1,2,3,4,5,E4,E5, kur parašas ir vardas, pavardė, bet 6,7, E1 palikti kaip yra, o E2 – KODĄ REIKIA PAKEISTI Į 302897893

2 proc. pildymo instrukcija

2 Instrukcija paramos pervedimui – ČIA NE KPVA turi būti, o LKPVA

 2 proc. pavyzdys2 proc. pildymo instrukcija2Instrukcija paramos pervedimui